Toptan Bakliyat Çeşitlerimiz

Tüm toptan bakliyat ürünlerimizin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Ürün sayfalarında tüm bakliyat çeşitlerini görebilirsiniz.
Sipariş ve Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayınız

0543 735 46 06

Toptan Bakliyat

Bakliyat en az 10 000 yıldır modern insanın diyeti içerisinde yer verilerek tüketilmekte ve dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Dünya çapında farklı çeşitlerde bakliyat yetiştirilebilmesi bakliyatın hem ekonomik hem de besleyici açıdan önemli hale gelmesini sağlar.

Bakliyat, protein ve lifin yanı sıra demir, çinko, folat ve magnezyum gibi önemli vitamin ve mineraller için bir kaynak olarak tüketilmektedir. Ayrıca baklagillerde bulunan fitokimyasallar, saponinler ve tanenler antioksidan ve anti-kanserojen etkilere sahiptir, bu da baklagillerin önemli ölçüde kanser önleyici etkileri olabileceğini göstermektedir.

Bakliyat lif bakımından yüksek ve glisemik indeksi düşük besin maddeleridir. Bu özelliği bakliyatı sağlıklı kan şekeri ve insülin seviyelerinin korunmasına yardımcı olmasını sağlayarak, diyabetli kişiler için özellikle faydalı kılmaktadır.

Net Toptan Gıda olarak, envaiçeşit bakliyat ürününü mümkün olan en iyi şekilde sunmak için çalışıyor, Türkiye’nin her yerine toptan bakliyat satışı gerçekleştirerek, sağlıklı bir diyet geliştirmeniz için yardımcı oluyoruz.

Toptan Kuru Bakliyat

Lifli yapısı ve protein bakımından zengin olması sebebi ile kuru bakliyat, hem ekonomik hem de tok tutan özellikler sergileyen yiyecekler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özellikleri sayesinde kilo vermek isteyen ya da sağlıklı beslenmeye dikkat eden kişilerin en önemli besin kaynakları olarak kabul edilmektedir.

Kuru bakliyat çeşitleri:

  • Nohut,
  • Kuru fasulye,
  • Kurutulmuş bakla,
  • Kuru bezelye,
  • Kuru börülce,
  • Kuru barbunya,
  • Yeşil, kırmızı ve sarı mercimek olarak ayrılmaktadır.

Ülkemizde tüm bu kuru bakliyat ürünleri yetiştirilmekte, günlük beslenme düzenimizin önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Protein ve lif kaynağı olarak kuru bakliyat özellikle soğuk kış günlerinde, en çok tercih edilen yiyecekler olarak karşımıza çıkmakta, doyurucu olması sebebi ile herkes tarafından beğeni ile tüketilmektedir.

Firmamız, kuru bakliyat satışlarında kuru bakliyatın el değmeden paketlenerek elinize ulaşmasına özen göstererek, Türkiye’nin her bir noktasına 1. kalite bakliyat sevkiyatı yapmaktadır. Kurumsal ve bireysel ölçekte gerçekleştirdiğimiz satışlarla, herkesin en iyi bakliyatı tüketebilmesi sağlanmaktadır.

Kuru Bakliyat Toptancıları

Tüm dünyada olduğu gibi Anadolu topraklarında da temel besin maddeleri arasında yer alan kuru bakliyat, tüm marketlerde perakende olarak satışa sunulmaktadır. Perakende alışveriş yapılması, evlerimizde yeterli saklama alanı bulunmaması sebebi ile tercih edilir olsa da özellikle büyük ölçekli yemek hazırlığı yapılan otel, restoran ya da iş yeri yemekhaneleri için toptan kuru bakliyat temini önem arz etmektedir.

Ülkemizde toptan kuru bakliyat satışı gerçekleştiren firmalar arasında, Türkiye’nin en iyi bakliyat markaları ile çalışarak verdiğimiz hizmetlerle, işyerleriniz için büyük ölçekli kuru bakliyat satışı yapıyor, siparişlerinizi nerede olursanız olun kısa sürede elinize ulaştırıyoruz.

Web sitemiz üzerinden online olarak ya da telefon ile ulaşarak kolay sipariş vermenize olanak sunuyor, yenilikçi yapımızla toptan kuru bakliyat satışı yapan firmalar arasından sıyrılıyor ve en kaliteli bakliyat ürünlerini size sunuyoruz.

Toptan Bakliyat Fiyatları

Bakliyat, diğer protein kaynakları arasında en uygun fiyatlarla satışa sunulması sebebi ile evlerimizin temek besin kaynakları arasında yer almaktadır. Üretim yapan markaların kendi politikaları ve satışı yapılan marketlerin kar yüzdeleri göz önünde bulundurularak perakende satış fiyatı belirlenen bakliyatın, toptan satışı ile daha uygun fiyatlar elde edilebilmektedir.

Toptan bakliyat satışı, büyük ölçekli bakliyat tüketimi yapılan yerler için ekonomik bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Toptan Bakliyat Firmaları

Bakliyat, besin değeri yüksek olmasının yanı sıra kolay yetiştirilmesi ve yüksek verim sağlaması açısından da ekimi ve tüketimi tercih edilen besin kaynakları arasında yer almaktadır. Yetiştirme sonrasında toplanması ve kurutulması sayesinde paketli olarak satışa sunulabilen bakliyat ürünleri, toptan satış yapan firmalar aracılığı ile büyük hacimli tüketim için uygun hale getirilmektedir.

Toptan bakliyat temini ve satışı ülke ekonomisinde ciddi yeri olan bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Hemen hemen her evde sıklıkla tüketilen bakliyat ürünlerinin, güvenli bir şekilde perakende satışa sunulması için, toptan satış yapan firmalara büyük iş düşmektedir.

Firmamız, Net Toptan Gıda, Türkiye’nin her yerine yaptığı satışlarında, ürünlerin herhangi bir zarar görmemesine özen göstermekte, ne kadar büyük olursa olsun tüm siparişlerinizin kısa sürede elinize ulaşmasını sağlamaktadır.

İster kurumsal ister bireysel kullanım için bakliyat siparişlerinizi çağrı merkezimiz ya da web sitemiz üzerinden bizlere iletebilir, Türkiye’nin en iyi bakliyatlarına uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.